8 Haziran 2009 Pazartesi

ÖSS Giriş Belgem Gelmedi Ne Yapmalıyım?


PTT Genel Müdürlüğü, ÖSS sınav giriş belgelerinden alıcısına teslim edilemeyenlerin, dağıtım birimlerinde sınav tarihine kadar muhafaza edileceğini bildirdi.


PTT'den yapılan yazılı açıklamada, Türkiye genelinde yapılacak ÖSS'ye girecek adayların sınav giriş belgelerinin bu yıl da alıcılara PTT tarafından ulaştırılacağı anımsatılarak, ''Gençlerimizin geleceği için büyük önem taşıyan sınav belgelerinden alıcısına teslim edilemeyenler, dağıtım birimlerimizde sınav tarihine kadar iade edilmeden muhafaza edilecektir'' denildi.

Açıklamada, sınava girecek öğrencilerden adres yetersizliği, adres değişikliği, yanlış yazım gibi nedenlerle sınav giriş belgesi eline geçmeyenlerin, büyük şehirlerde posta işleme merkezlerine, diğer illerde ise en yakın posta dağıtım merkezine geçerli kimlik belgesi ile birlikte müracaat etmeleri halinde yardımcı olunacağı belirtildi.

NOT: Arkadaşlar eğer bundan da bir sonuç alamazsanız benim zamanında yaptığım gibi ilinizde bulunan herhangi bir liseye gidip oradaki bir yetkiliden ösym il merkezinin yerini öğrenebilir, sınava bir hafta kala(daha öncesinde olmaz)yerinin öğrendiğiniz Ösym'nin il merkezine gidip cüz-i bir miktar karşılığında(3 tl civarı) giriş belgenizi çıkartabilirsiniz... Daha fazla bilgi için sayfanın en altındaki Terapi Blog İletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder